روتر اکسس پوینت لایت خانگی (hAP lite) یک دستگاه کوچک ایده آل برای آپارتمان، خانه یا محل کار شما است.
از WPS فعال با دکمه پشتیبانی میکند، تا زمانی که کسی میخواهد به اینترنت بیسیم دسترسی داشته باشد، رمز عبور پیچیده را تایپ نمیکند، و همچنین میتوان با فشار دادن یک دکمه به یک شبکه مدیریت مرکزی CAPsMAN بپیوندد.
البته، این دستگاه RouterOS را با تمام ویژگیها، شکلدهی پهنای باند، فایروال، کنترل دسترسی کاربر و بسیاری موارد دیگر اجرا میکند.
hAP lite مجهز به پردازنده قدرتمند 650 مگاهرتز، 32 مگابایت رم، دو زنجیره بی سیم 2.4 گیگاهرتز، چهار پورت اترنت سریع و مجوز RouterOS L4 است. منبع تغذیه USB گنجانده شده است.
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RB941-2nD-TC |
| Architecture | SMIPS |
| CPU | QCA9533 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| Switch chip model | QCA9533-BL3A |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 32 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 100’000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -20°C to 70°C |
| Suggested price | $24.95 |
Wireless capabilities
| Details | |
|---|---|
| Wireless 2.4 GHz Max data rate | 300 Mbit/s |
| Wireless 2.4 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 2.4 GHz standards | 802.11b/g/n |
| Antenna gain dBi for 2.4 GHz | 1.5 |
| Wireless 2.4 GHz chip model | QCA9533 |
| Wireless 2.4 GHz generation | Wi-Fi 4 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 4 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| MicroUSB input Voltage | 5 V |
| Number of DC inputs | 1 (MicroUSB) |
| Max power consumption | 3.5 W |
| Cooling type | Passive |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | FCC, IC |
Wireless specifications
| 2.4 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 1MBit/s | 22 | -96 |
| 11MBit/s | 22 | -89 |
| 6MBit/s | 20 | -93 |
| 54MBit/s | 18 | -74 |
| MCS0 | 20 | -93 |
| MCS7 | 16 | -71 |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.