اگر با حجم قابل توجهی از داده ها کار می کنید – مانند ارائه دسترسی به اینترنت یا حفظ یک مرکز داده بزرگ – این ارتقای عالی برای راه اندازی شما است. CRS326-24S+2Q+RM اولین محصول ما با پورت های 40 گیگابیت بر ثانیه QSFP+ برای اتصال فیبر سریع و پایدار است.
به طور کلی دارای دو پورت QSFP+ 40 گیگابیت بر ثانیه و بیست و چهار درگاه SFP+ با سرعت 10 گیگابیت در ثانیه است که کل توان عملیاتی غیر انسدادی 320 گیگابیت بر ثانیه و ظرفیت سوئیچینگ 640 گیگابیت بر ثانیه با نرخ ارسال 252 مگابیت در ثانیه را با رایجترین بستهها فراهم میکند.
مدیریت CRS326-24S+2Q+RM آسان است – دارای یک پورت USB با اندازه کامل برای پیکربندی و منبع تغذیه دوگانه برای افزونگی – بدون توقف غیرمنتظره، مشتریان و همکاران شما سپاسگزار خواهند بود!
میتوانید بین RouterOS افسانهای ما برای بوت شدن یا یک SwOS سادهتر، اما همچنان قدرتمند، یکی را انتخاب کنید. اگر میخواهید از مسیریابی و سایر ویژگیهای لایه 3 در CRS خود استفاده کنید، از RouterOS استفاده کنید.
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CRS326-24S+2Q+RM |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9531 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| Switch chip model | 98DX8332 |
| Dimensions | 443 x 200 x 44 mm |
| RouterOS license | 5 |
| Operating System | RouterOS v7 / SwitchOS |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200’000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -20°C to 60°C |
| Suggested price | $599.00 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of AC inputs | 2 |
| AC input range | 100-240 |
| Number of PSU slots | 2 |
| Frequency (Hz) | 50-60 |
| Max power consumption | 69 W |
| Max power consumption without attachments | 42 W |
| Cooling type | 3 fans |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 24 |
| Number of 40G QSFP+ ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Serial console port | RJ45 |
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | IP20 |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.