رادیو وایرلس میکروتیک مدل LHG 5 یک دستگاه سبک و کوچک با فرکانس 5 گیگاهرتز است که از استاندارد 802.11a/n و شبکه بیسیم Wi-Fi 4 پشتیبانی میکند. این دستگاه به یک آنتن توری دو قطبی (dual polarization 24.5 dBi) یکپارچه از نوع گرید با زاویه تابش 7 درجه مجهز است و با قیمت بسیار مناسبی در دسترس است.
رادیو LHG 5 سری میکروتیک برای اتصالات نقطه به نقطه (point to point) یا ارتباطات یک نقطه به چند نقطه (PTMP) به عنوان CPE (تجهیزات سمت کاربر) در مسافتهای طولانی تا حداکثر 8 کیلومتر بسیار مناسب است. این دستگاه همچنین از پروتکل NV2 TDMA پشتیبانی میکند که برای ارتباطات پایدار و کارآمد در فواصل دور ایدهآل است.
مشخصات و اطلاعات رادیو میکروتیک RBLHG-5nD
رادیو وایرلس میکروتیک مدل LHG 5 با طراحی توری خود بهطور مؤثری در برابر باد مقاوم است. این دستگاه با ابعاد 391×222 میلیمتر و وزن مناسب، حمل آن را بسیار راحت میکند. در بستهبندی این رادیو، یک آداپتور کوچک نیز گنجانده شده است که امکان تغییر جهت آنتن به پنج درجه نسبت به موقعیت اصلی را فراهم میآورد و نصب آسان آن با استفاده از پایههای quickMOUNT و LHG mount تسهیل میشود.
این دستگاه از سیستمعامل RouterOS با لایسنس سطح 3 استفاده میکند. علاوه بر این، رادیو LHG 5 قابلیت ارسال تصاویر ذخیرهشده از دوربینهای مداربسته به دستگاه ضبط در شبکه را داراست و میتواند این کار را در فواصل طولانی انجام دهد. با بهرهگیری از آنتنهای بیسیم، این رادیو امکان انتقال تصاویر و دادههای مختلف را در کنار یکدیگر فراهم میکند.
رادیو وایرلس به سوئیچ متصل میشود و پس از دریافت تصاویر، آنها را از طریق امواج رادیویی به مقصد ارسال میکند. این دستگاه دارای یک پورت اترنت 10/100BaseT است که به راحتی به سایر دستگاهها متصل میشود.
رادیو میکروتیک LHG 5 مجهز به پردازنده تکهستهای AR9344 است که از حافظه رم 64MB برای پردازش دادهها استفاده میکند. همچنین، برای ذخیرهسازی دادهها، از حافظه فلش 16MB بهره میبرد.
منبع تغذیه این دستگاه جریان برق را با ولتاژ ورودی 11 تا 30 ولت انتقال میدهد و حداکثر توان مصرفی آن 6W است. با استفاده از قابلیت PoE، مصرف انرژی دستگاه کاهش یافته است.
رادیو میکروتیک LHG 5 با حداکثر بازدهی در فرکانس 5GHz و نرخ انتقال داده تا 300Mbps، یکی از قدرتمندترین و مقرون به صرفهترین رادیوهای موجود در بازار تجهیزات شبکه به شمار میآید.
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RBLHG-5nD |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | AR9344 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 600 MHz |
| Dimensions | Ø 391 x 222 mm; package 450 x 450 x 145 mm |
| RouterOS license | 3 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 100’000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
| Suggested price | $69.00 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 6 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 11-30 V |
Wireless specifications
| Details | |
|---|---|
| Wireless 5 GHz Max data rate | 300 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n |
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 24.5 |
| Wireless 5 GHz chip model | AR9344 |
| Wireless 5 GHz generation | Wi-Fi 4 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| IP | IP54 |
Wireless specifications
| 5 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 6MBit/s | 25 | -96 |
| 54MBit/s | 20 | -80 |
| MCS0 | 25 | -96 |
| MCS7 | 19 | -75 |
تجهیزات همراه LHG 5 در بسته بندی


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.