راهنمای خرید روتر LTE میکروتیک مدل wAP ac LTE Kit
اگر به دنبال یک روتر قدرتمند و همهکاره با پشتیبانی از شبکههای LTE هستید، wAP ac LTE Kit از میکروتیک انتخاب ایدهآلی است. این روتر میکروتیک با وزن تنها ۶۰۰ گرم، طراحی جمعوجوری دارد اما از نظر عملکرد، یک غول واقعی محسوب میشود. با پردازنده ۴ هستهای ۷۱۵ مگاهرتز و حافظه رم ۱۲۸ مگابایت، روتر LTE میکروتیک wAP ac LTE kit به راحتی میتواند حجم بالایی از ترافیک شبکه را مدیریت کند.
ویژگی های روتر LTE میکروتیک wAP ac LTE kit
یکی از برجستهترین ویژگی های روتر LTE میکروتیک wAP ac LTE kit، پشتیبانی از شبکههای LTE با سرعت دانلود تا ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه و آپلود تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه است. این دستگاه از باندهای فرکانسی متنوع LTE شامل FDD bands 1, 3, 7, 8, 20 و TDD bands 38, 40 پشتیبانی میکند و با قابلیت اتصال ۲G و ۳G، انعطافپذیری بالایی در مناطق مختلف ارائه میدهد.
در بخش ارتباطات بیسیم، wAP ac LTE Kit از استانداردهای Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac پشتیبانی کرده و با دو باند فرکانسی ۲.۴ و ۵.۸ گیگاهرتز، امکان ایجاد شبکههای پرسرعت با حداقل تداخل را فراهم میآورد. آنتنهای داخلی با توان ۲.۵ dBi و زاویه پوشش ۳۶۰ درجه، سیگنالرسانی یکنواختی را در محیطهای مختلف تضمین میکنند.
از نظر اتصالات سیمی، روتر LTE میکروتیک wAP ac LTE kit مجهز به دو پورت اترنت گیگابیت (۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰) است که امکان اتصال سریع دستگاههای مختلف را فراهم میکند. طراحی ضد آب (اوت دور) و امکان نصب آنتن خارجی (با کانکتور UFL) از دیگر مزایای این روتر هستند که آن را برای نصب در محیطهای بیرونی ایدهآل میسازند.
با لایسنس سطح ۴ میکروتیک، این دستگاه امکان پیکربندی پیشرفته و مدیریت حرفهای شبکه را در اختیار شما قرار میدهد. چه برای استفاده در محیطهای اداری، چه برای پروژههای اینترنت اشیا (IoT) و چه به عنوان راهحل ارتباطی در مناطق دورافتاده، wAP ac LTE Kit یک انتخاب حرفهای و مقرونبهصرفه محسوب میشود.
فریب اندازه جمع و جور آن را نخورید – روتر LTE میکروتیک wAP ac LTE kit از یک پردازنده چهار هسته ای 716 مگاهرتز و 128 مگابایت رم تغذیه می کند که قادر به تحمل بارهای سنگین است. بی سیم دو زنجیره ای 2.4 گیگاهرتز و دو زنجیره ای 5 گیگاهرتز برای پوشش AP همزمان دوگانه، اکثر مشکلات تداخل را در یک محیط شلوغ حل می کند. به عنوان مثال، میتوانید به طور همزمان از کانال 2.4 گیگاهرتز برای همه دستگاههای تلفن همراه خانگی خود استفاده کنید و کانال 5 گیگاهرتزی را برای کارهایی که به از دست دادن بسته حساس هستند – مانند پخش ویدیوهای با کیفیت بالا – رزرو کنید.
RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE شامل مودم LTE است که از باندهای LTE بین المللی 1،2،3،7،8،20،38 و 40 پشتیبانی می کند.
عملکرد بالا، ارزش عالی، دوام خیره کننده، طراحی کاربردی و غیر مزاحم – wAP ac LTE بدون هیچ گونه فداکاری پاسخگوی اکثر خواسته ها خواهد بود.
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | IPQ-4018 |
| CPU core count | 4 |
| CPU nominal frequency | 716 MHz |
| Switch chip model | IPQ-4018 |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 100’000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -30°C to 50°C |
| IPsec hardware acceleration | Yes |
| Suggested price | $189.00 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 2 (PoE-IN, DC jack) |
| DC jack input Voltage | 10-57 V |
| Max power consumption | 14 W |
| Max power consumption without attachments | 10 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 18-57 V |
Mobile
| Details | |
|---|---|
| 2G Category | Class12 |
| 2G bands | 2 (1900MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) |
| 3G Category | R7 (21Mbps Downlinks, 5.76Mbps Uplink) |
| 3G bands | 1 (2100MHz) / 2 (1900MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) |
| LTE Category | 4 (150Mbps Downlink, 50Mbps Uplink) |
| LTE FDD bands | 1 (2100MHz) / 2 (1900MHz) / 3 (1800MHz) / 7 (2600MHz) / 8 (900 MHz) / 20 (800MHz) |
| LTE TDD bands | 38 (2600MHz) / 40 (2300MHz) |
| TAC | 35565409 |
Wireless specifications
| Details | |
|---|---|
| Wireless 2.4 GHz Max data rate | 300 Mbit/s |
| Wireless 2.4 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 2.4 GHz standards | 802.11b/g/n |
| Antenna gain dBi for 2.4 GHz | 2.5 |
| Wireless 2.4 GHz chip model | IPQ-4018 |
| Wireless 2.4 GHz generation | Wi-Fi 4 |
| Wireless 5 GHz Max data rate | 867 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac |
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 2.5 |
| Wireless 5 GHz chip model | IPQ-4018 |
| Wireless 5 GHz generation | Wi-Fi 5 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 2 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of SIM slots | 1 Modem (Micro SIM) |
| MiniPCI-e slots | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| IP | IP54 |
Wireless specifications
| 2.4 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 1MBit/s | 22 | -100 |
| 11MBit/s | 22 | -94 |
| 6MBit/s | 23 | -95 |
| 54MBit/s | 19 | -78 |
| MCS0 | 23 | -95 |
| MCS7 | 18 | -73 |
| 5 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 6MBit/s | 24 | -95 |
| 54MBit/s | 20 | -78 |
| MCS0 | 24 | -95 |
| MCS7 | 19 | -73 |
| MCS9 | 17 | -68 |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.