رادیو وایرلس میکروتیک LHG LTE kit یک دستگاه پیشرفته برای استفاده در مکانهای دورافتاده است که تحت پوشش شبکه سلولی قرار دارند. این محصول که در بازار تجهیزات شبکه عرضه میشود، برای نصب در فضای باز طراحی شده است و میتوان آن را روی ستونها، دکلها یا سازههای مرتفع قرار داد. حتی در نقاطی که تلفنهای همراه قادر به اتصال نیستند، این دستگاه به شما امکان دسترسی به شبکه را فراهم میکند.
با وجود آنتن قدرتمند و بزرگ این رادیو از سری LHG، شما میتوانید آن را در مناطق روستایی یا روی برجهای سلولی نصب کنید و به اینترنت دسترسی پیدا کنید، حتی در مکانهایی که هیچ زیرساخت دیگری برای اتصال به اینترنت وجود ندارد.
در ادامه نگاهی به مشخصات میکروتیک LHG خواهیم داشت:
مشخصات فنی رادیو وایرلس میکروتیک RBLHGR&R11e-LTE
این مدل رادیو وایرلس LHG LTE kit مجهز به یک پورت اترنت است و از مودم Category 4 بهره میبرد که امکان دستیابی به سرعتهای 150 مگابیت بر ثانیه در دانلود و 50 مگابیت بر ثانیه در آپلود را فراهم میسازد. مودم LTE این دستگاه از باندهای بینالمللی 1، 2، 3، 7، 8، 20، 38 و 40 پشتیبانی میکند که آن را به گزینهای ایدهآل برای دسترسی به شبکه در نقاط دوردست تبدیل کرده است.
رادیو وایرلس LHG LTE kit با طراحی مقاوم و عملکرد قابل اعتماد خود، یک راهحل مناسب برای مناطقی است که نیاز به اتصال پایدار و پرسرعت به اینترنت دارند.
برای خرید رادیو وایرلس مدل LHG LTE kit، میتوانید به راحتی از طریق همین صفحه از آقای شبکه، اقدام کنید. در نظر داشته باشید که قیمت رادیو وایرلس LTE، بسته به نرخ ارز در بازار آزاد خواهد داشت.
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RBLHGR&R11e-LTE |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9531 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| Dimensions | 391 x 391 x 227 mm |
| RouterOS license | 3 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200’000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 50°C |
| Suggested price | $179.00 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 6 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
Mobile
| Details | |
|---|---|
| 2G Category | Class12 |
| 2G bands | 2 (1900MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) |
| 3G Category | R7 (21Mbps Downlinks, 5.76Mbps Uplink) |
| 3G bands | 1 (2100MHz) / 2 (1900MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) |
| LTE Category | 4 (150Mbps Downlink, 50Mbps Uplink) |
| LTE FDD bands | 1 (2100MHz) / 2 (1900MHz) / 3 (1800MHz) / 7 (2600MHz) / 8 (900 MHz) / 20 (800MHz) |
| LTE TDD bands | 38 (2600MHz) / 40 (2300MHz) |
| TAC | 35565409 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of SIM slots | 1 Modem (Micro SIM) |
| MiniPCI-e slots | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| Mode button | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | IP54 |
تجهیزات همراه LHG LTE kit


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.