OmniTIK 5 PoE ac دارای پنج پورت اترنت گیگابیتی و پشتیبانی از 802.11ac است. این دستگاه مجهز به یک CPU قدرتمند 720 مگاهرتز، 128 مگابایت رم، 802.11a/n/ac بیسیم دوگانه با قدرت بالا (پشتیبانی از AC و همچنین سازگار با 802.11a/n CPE معمولی) است و دارای طراحی جدید محفظه بیرونی ضد آب و هوا، دو آنتن های omni 7.5dBi 5GHz یکپارچه، منبع تغذیه، a انژکتور PoE و کیت نصب.
همچنین از ورودی/خروجی غیرفعال یا استاندارد 802.3at/af PoE پشتیبانی می کند. پورت های اترنت 2-5 می توانند سایر دستگاه های دارای قابلیت PoE را با همان ولتاژ اعمال شده به واحد تغذیه کنند. آداپتورهای برق و کابل های کمتری برای نگرانی! در صورت استفاده از ولتاژ ورودی 48-57، می تواند دستگاه های سازگار با حالت af/at B (4,5+)(7,8-) را تغذیه کند.
– OmniTIK 5 PoE ac (بین المللی) از محدوده 5150MHz-5875MHz پشتیبانی می کند (محدوده فرکانس خاص را می توان با مقررات کشور محدود کرد).
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RBOmniTikPG-5HacD |
| Architecture | MIPSBE |
| CPU | QCA9557 |
| CPU core count | 1 |
| CPU nominal frequency | 720 MHz |
| Switch chip model | QCA8337 |
| Dimensions | 416 x 129 x 58 mm |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| MTBF | Approximately 200’000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
| Suggested price | $139.00 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 66 W |
| Max power consumption without attachments | 18 W |
| Cooling type | Passive |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
PoE-out
| Details | |
|---|---|
| PoE-out ports | Ether2-Ether5 |
| PoE out | 802.3af/at |
| Max out per port output (input 18-30 V) | 1 A |
| Max out per port output (input 30-57 V) | 450 mA |
| Max total out (A) | 2 A |
Wireless specifications
| Details | |
|---|---|
| Wireless 5 GHz Max data rate | 867 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac |
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 7.5 |
| Wireless 5 GHz chip model | QCA9892 |
| Wireless 5 GHz generation | Wi-Fi 5 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 5 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Yes |
| USB slot type | USB type A |
| Max USB current (A) | 1 |
Other
| Details | |
|---|---|
| PCB temperature monitor | Yes |
| Voltage Monitor | Yes |
| Beeper | Yes |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| IP | IP54 |
Wireless specifications
| 5 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 6MBit/s | 31 | -96 |
| 54MBit/s | 27 | -81 |
| MCS0 | 30 | -96 |
| MCS7 | 27 | -77 |
| MCS9 | 22 | -72 |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.